Kurumsal

Farklılıkları Sadelikle Yönetmek

Trendlerin ve ihtiyaçların sürekli değiştiği bir dünyada yaşıyoruz. Bu değişken ortamda beklentileri en iyi şekilde karşılayabilmek için tüm farklılıklara cevap verebilen, dinamik ve kullanışlı çözümler üretmek gerekiyor.

Poldy’de farklılıklara kolayca adapte olup tüm ihtiyaçlarınıza çözümler sunmak için çalışıyoruz. İnsan kaynakları sektöründeki 26 yıllık deneyimimiz ve uzman kadromuz ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hayatınızı kolaylaştıracak sadelikte ve netlikte yazılımlar geliştiriyoruz.

Sunduğumuz hizmetleri kullanarak farklılıkları sadelikle yönetmenizi sağlıyoruz.
 

Poldy ile Çalışmanın Avantajlarını Keşfedin

 

Deneyim

Türkiye'de Bir İlk

Türkiye’nin ilk insan kaynakları yazılımı geliştiren firması olmanın gururunu yaşıyoruz. Kullandığımız yüksek teknoloji servisler ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz edip onlara özel çözümler sunarak yazılım ve danışmanlık ortakları oluyoruz.

Müşteri odaklı çözüm

Müşteri Odaklı Çözüm

Farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek doğru çözümleri üretebilmek için müşterilerimizi en iyi şekilde gözlemleyip analiz ediyoruz. Bu analizler ışığında müşteri odaklı çözümler geliştiriyoruz.

Satış Sonrası

Satış Sonrası Hizmet ve Destek

Mükemmel hizmet kalitemizi ürün satışının ardından sunduğumuz hizmet ve destekle de devam ettiriyoruz. Ürünümüzle ilgili her türlü talebinizi karşılamak ve gerekli anlarda size destek olmak için hep yanınızda oluyoruz.

Deneyim ve Uzmanlık

26 Yıllık Deneyim ve Uzmanlık

26 yıldır sadece insan kaynakları sektöründe hizmet veriyoruz. Tüm enerjimizi ve motivasyonumuzu insan kaynakları alanında mükemmel yazılımları geliştirmek için kullanıyoruz.

Yasal uyumluluk

Yasal Uyumluluk

Firmamız tarafından sağlanan insan kaynakları hizmetlerinin tüm yasal düzenlemelerle uyumlu olmasını sağlıyoruz. Böylece müşterilerimize zaman kazandırırken hayatlarını da kolaylaştırıyoruz.

Maksimum katma değer

Maksimum Katma Değer Yaratma

Müşterilerimizin insan kaynakları yönetimine maksimum katma değeri sağlamak için alanında uzman iş hukuku avukatları ve danışmanları ile iş birliği içerisinde çalışıyoruz. İş ortaklarımızla birlikte müşterilerimiz için en doğru analizleri yapıyoruz.

Çözüm Ortaklarımız

Microsoft Partner Logo
Akhan Hukuk Logo


İş Birliklerimiz

BNC Logo
Humanica Logo
Sercotec Logo
Kobiefor Logo